ODNAWIAMY STARE ROWERY, PROJEKTUJEMY NOWE. W NASZYCH BICYKLACH DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ - OD KOLORU RAMY PO KOLOR NICI NA SIODEŁKU. ZALEŻY NAM, ABY KAŻDA RZECZ, JAKĄ TWORZYMY, BYŁA NIE TYLKO ORYGINALNA, ALE TAKŻE PERFEKCYJNIE WYKONANA I W PEŁNI FUNKCJONALNA. DLATEGO ROWERY NOGO NIE TYLKO ŚWIETNIE WYGLĄDAJĄ, ALE TAKŻE DOBRZE SIĘ PROWADZĄ.

JAK ODNOWIĆ STARY ROWER?

JEŻELI MASZ STARY ROWER, KTÓRY CHCESZ ODNOWIĆ, PO PROSTU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. PRZEŚLIJ ZDJĘCIA ROWERU I SWOJE POMYSŁY, A MY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE PROPOZYCJE.

A MOŻE NOWY BICYKL?

MOŻEMY RÓWNIEŻ ZAPROJEKTOWAĆ DLA CIEBIE NOWY ROWER NA BAZIE LEKKIEJ, WYGODNEJ RAMY. SAM/A MOŻESZ WYBRAĆ KOLORY WSZYSTKICH ELEMENTÓW, KSZTAŁT SIODEŁKA, KIEROWNICY CZY CHWYTÓW. WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z RENOMOWANYMI PRODUCENTAMI CZĘŚCI ROWEROWYCH.

 

NASZE DZIAŁANIA TO NIE TYLKO PROJEKTOWANIE ROWERÓW I AKCESORIÓW. STARAMY SIĘ DZIAŁAĆ ODPOWIEDZIALNIE, Z MYŚLĄ O NASZYM OTOCZENIU. PROWADZIMY WARSZTATY ROWEROWE, WSPÓŁPRACUJEMY Z LOKALNYMI ORGANIZACJAMI TAKIMI JAK TEATRALNA MASZYNA PSZCZYNA, STAROSTWO POWIATOWE W PSZCZYNIE CZY SILESIA FILM. W 2011 ROKU OTRZYMALIŚMY NOMINACJĘ DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ "ŚLĄSKA RZECZ 2011" ORGANIZOWANEJ PRZEZ ZAMEK CIESZYN.